PATRICIA BRIGGS  

LOVIŠTĚ   - Alfa a Omega 2

(oficiálny názov druhého dielu)

 

Anna Latham ako družka vlkolaka Charlesa Cornicka, syna – a zabijaka – vodcu vlkolakov  Severnej Ameriky,pozná, ako je nebezpečné byť vlkolakom, obzvlášť keď vlkolak odporujúci Charlesovi a jeho otcovi je zavraždený. Charles sa vďaka svojej reputácii stáva hlavným podozrivým a trest za taký zločin je poprava. Teraz Anna a Charles musia spojiť ich nadania dohromady aby chytili pravého vraha – inak si to Charles odnesie.

(môj preklad)

-----------------------------------------------------

 

ILONA ANDREWS

MAGIE KRVÁCÍ  - Kate Daniels 4

(môj preklad)

 

Kate Daniels odstraňuje paranormálne problémy, s ktorými sa nikto iný nechce zaoberať – obzvlášť ak zahŕňajú klan Atlantských kožomencov.

 

A teraz je tu v meste nový hráč – nepriateľ, ktorý môže byť dokonca aj pre Kate a Currena, Pána šeliem, viac, než dokážu zvládnuť. Pretože tento krát sa Kate stretne s rodinou.

(môj preklad)

-----------------------------------------------------

 

LARA ADRIAN

PŮLNOČNÍ PROBUZENÍ   - Půlnoční rasa 3

(môj preklad)

 

S dýkou v ruke a pomstou v mysli, sa krásna Elise Chase z Temnosti plíži ulicami Bostonu pri pátraní po odplate voči Škodcom, ktorí jej vzali všetko, čo bolo jej srdcu najmilšie. Používaním výnimočného psychického daru sleduje svoju korisť, dobre si vedomá toho, že sila, ktorú ovláda ju zároveň aj ničí. Musí sa naučiť ovládať tento dar a s tým sa môže obrátiť len na jedného muža – na najviac smrtiaceho z bojovníkov Rodu, Tegana.

 

Strata mu nie je cudzia, Tegan pozná Elisinu bolesť. Pozná zúrivosť, ale keď zabíja svojich nepriateľov,  je to s ľadom v jeho žilách. Je dokonalý vo svojom sebaovládaní, až dokiaľ sa Elena nezačne dožadovať jeho pomoci v jej osobnej vojne. Nesúrodé spojenectvo je vytvorené – puto, ktoré ich prepojí krvou a prísahou - a vrhne ich do smršti nebezpečia, túžby a najtemnejšej vášni srdca ...

(môj preklad)

-----------------------------------------------------

 

Diskusná téma: Anotácie - preklad

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok